KKMD Üyelik ve Destek Kampanyası 2013
Hedeflenen üye/destekçi sayısı: 200
Kampanya Günü: BİTTİ
Şu andaki üye/destekçi sayısı: 130 Başlangıçdaki üye sayısı: 52 Paylaşın:
"I think you have started something so valuable and hope that it will stay alive. I do thank you on behalf all musicians of my country" Ruşen Güneş, The Viyolacı... kişisel
kurumsal
|
KK projesine başlamamızın 5. yılında uzun ve derin bir nefes alıp projenin geleceği ile ilgili kararları Klasik Keyifler Müzik Derneği (KKMD) üyelerinin kollektif yönlendirmesine bırakmak istedik.
2008 baharında bu projenin ilk adımlarını hayata geçirmeye başladığımızda KK'nin eski ve yeni her türlü oda müziğinin geliştirilmesi, yayılması ve eğitimi için bir şemsiye organizasyon olmasını hayal etmiştik; bir dereceye kadar başardıkda ve bu misyonu hala koruyoruz . Ancak KK, gösterilen ilgi ve özellikle eğitim atölyelerine katılımlar sayesinde iki buçuk kişinin kotarabileceği bir organizasyon olmaktan çıktı. Bu gün geldiği noktada daha büyük bir ekip ve kurumlaşma gerektiriyor, bu da bir dernek: KKMD
|